Paketa për dobësim të lokalizuar

PIN

Paketa për Dobësim të Lokalizuar +Anticelulit
3 terapi të kombinuara në 1 seancë të vetme
Cavitation – Dobësim & Tonifikim
Radiofrekuencë dhe Vakum

 • Shkrirje dhjami
 • Lufton celulitin
 • Kullim limfatik
 • Stimulon qarkullimin e gjakut
 • Riformon dhe e tonifikon trupin
 • Humbje në peshë
 • Largon toksinat
 • Përshpejton metabolizmin
 • Largon lodhjen
 • Terapi Fizike për sëmundjet e muskujve dhe nervave
 • Riformon trupin

Nëse keni pyetje të tjera lidhur me paketën për dobësim të lokalizuar ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni në format tona të kontaktit:

Tel: +355684544888

Facebook: Ledismile Estetike

Instagram: ledismile_estetike

You May also Like